Beursnieuws
Management Share blijft zoeken naar nieuwe activiteiten
1 juni 2007 08:47
Amsterdam (BETTEN BEURSMEDIA NEWS) - Management Share blijft zoeken naar nieuwe activiteiten. Dat heeft de onderneming, die op dit moment nog altijd geen activiteiten heeft, vrijdag bekendgemaakt bij de publicatie van de jaarcijfers.
In 2006 heeft Management Share de mogelijkheden om nieuwe activiteiten in te brengen niet kunnen concretiseren, ondanks gesprekken met 'diverse' partijen. 'Ook in 2007 zal Management Share zich blijven inspannen voor een herstart.'
Management Share beeindigde in de loop van 2001 en 2002 haar bedrijfsactiviteiten. In 2005 heeft de directie gesprekken gevoerd over de inbreng van de activiteiten van New LTV Networks. Sinds het stopzetten van deze gesprekken in juni 2005 zoekt Management Share actief naar andere opties.
De holding heeft het boekjaar 2006 afgesloten met een nettoresultaat van EUR 195.000 negatief, een vrijwel gelijk verlies ten opzichte van een jaar eerder. Het verlies behelst volgens de directie het saldo van algemene en beheerskosten en rentelasten.
Het eigen vermogen bedraagt per ultimo 2006 EUR 3,4 miljoen negatief en is geheel gefinancierd door de grootaandeelhouders. Veruit het grootste deel, EUR 3,2 miljoen, heeft Management Share eind 2006 geleend van haar grootaandeelhouders, af te lossen ultimo 2009.
(c) BETTEN BEURSMEDIA NEWS (tel: +31 20 710 1756; fax: +31 20 710 1875)