Beleggen in aandelen met de beste adviezen en tips

Beursnieuws vandaag
 
Beursnieuws

Waterschapsbank doet emissie van 1 miljard

11 maart 2010 11:39

DEN HAAG (AFN) - De Nederlandse Waterschapsbank (NWB) geeft een obligatielening uit ter waarde van 1 miljard dollar (732 miljoen euro). Dat heeft de bank, die eigendom is van de Nederlandse staat en de waterschappen, donderdag bekendgemaakt.

De lening komt voort uit een emissieprogramma met een omvang van 40 miljard euro en heeft een looptijd van 5 jaar. De NWB verstrekt leningen aan waterschappen en lagere overheden voor initiatieven op het gebied van water en milieu. Vorig jaar verstrekte NWB voor 4,9 miljard euro aan kredieten.

Vorige week maakte de bank de resultaten over 2009 bekend. De winst verzesvoudigde tot 56,7 miljoen euro, vooral dankzij een veel minder sterke waardedaling van de uitstaande kredieten dan in 2008.


 
 


Koersdata is minimaal 15 minuten vertraagd. Powered by: