Beleggen in aandelen met de beste adviezen en tips

Realtime koersen
Beursnieuws vandaag
 
Beursnieuws

Nikkei herstelt dankzij industriecijfers

2 september 2010 08:25

TOKIO (AFN) - De Japanse aandelenbeurs trok zich donderdag, in navolging van Wall Street en de Europese indices, op aan beter dan verwachte cijfers over de industrieën in de Verenigde Staten en China. Die cijfers namen zorgen weg over een hapering in het economische herstel.

De toonaangevende Nikkei-index in Tokio sloot 1,5 procent hoger op 9062,84 punten. Een dag eerder werd nog het laagste niveau in 16 maanden aangetikt. Sony was een van de sterkste stijgers met een koerswinst van 2,2 procent. Het elektronicaconcern is optimistisch over economisch herstel en rekent op goede verkoopcijfers tijdens de komende feestdagen.

Elders in Azië was de stemming op de beursvloeren iets minder uitbundig. De Kospi-index in Seoul steeg 0,6 procent, de All Ordinaries in Sydney ging 0,8 procent vooruit. In de middaghandel koerste de Hang Seng-index in Hongkong 1,3 procent hoger.


 
 


Koersdata is minimaal 15 minuten vertraagd. Powered by: