Beleggen in aandelen met de beste adviezen en tips

Realtime koersen
Beursnieuws vandaag
 
Beursnieuws

Meer omzet Hunter Douglas

17 mei 2011 08:30

ROTTERDAM (AFN) - Raambekledingsproducent Hunter Douglas heeft de omzet in het eerste kwartaal, ten opzichte van een jaar eerder, met 10 procent zien stijgen tot 588,8 miljoen dollar. Dit maakte het bedrijf dinsdag bekend.

De omzetstijging was deels te danken aan overnames en valutaeffecten. Het omzetvolume nam met 4,9 procent toe. Hunter Douglas maakte een nettowinst van 15,5 miljoen dollar, tegen 13,9 miljoen dollar in het eerste kwartaal van 2010.

Het bedrijf toonde zich voorzichtig over de verdere ontwikkeling in Europa en Noord-Amerika. Zolang de huizenmarkt en het consumentenvertrouwen hier niet zijn hersteld is de bedrijfsomgeving uitdagend, aldus het bedrijf. Hunter Douglas verwacht wel sterke groei in Azië en Zuid-Amerika.


 
 


Koersdata is minimaal 15 minuten vertraagd. Powered by: