Beursnieuws
Rabo verhoogt advies voor Exact
4 augustus 2011 09:15
AMSTERDAM (AFN) - Rabo Securities heeft het beleggingsadvies voor het aandeel Exact donderdag verhoogd van 'hold' naar 'buy'. Het softwarebedrijf ligt volgens de analisten goed op koers om de eigen doelstellingen te halen.
Rabo Securities heeft vooral vertrouwen in de groei van Exact Online. Dat onderdeel groeit momenteel met ongeveer 50 procent op jaarbasis en bezorgt Exact daarmee een groot aantal nieuwe klanten. Exact Online is volgens Rabo inmiddels 40 tot 50 miljoen euro waard. In het komende decennium kan die waarde volgens de analisten verdrievoudigen.
Verder is Rabo te spreken over de introductie van Globe Next in oktober van dit jaar. Dat product zal de inkomsten uit onderhoudscontracten naar verwachting laten stijgen.
Rabo verhoogde het koersdoel voor het aandeel Exact van 23 naar 24 euro. Donderdag om 9.10 uur noteerde het aandeel 1,5 procent hoger op 19,73 euro. De AScX-index stond op dat moment 1 procent in de plus.