Beleggen in aandelen met de beste adviezen en tips

Realtime koersen
Beursnieuws vandaag
 
Beursnieuws

Wavin schrapt banen in Europa

8 februari 2012 08:18

ZWOLLE (AFN) - Buizenmaker Wavin schrapt in Europa 70 banen in de eerste helft van het jaar. Dat meldde de onderneming woensdag in een tussentijds handelsbericht.

Eerder gaf Wavin al aan in het Verenigd Koninkrijk circa 80 banen te schrappen. De jaarlijkse besparingen door deze maatregelen komen uit op circa 5 miljoen euro, bij een herstructureringslast van 3 miljoen euro.

Wavin presenteerde het handelsbericht nadat eerder woensdag bekend werd dat het Mexicaanse bedrijf Mexichem de onderneming overneemt voor circa 531 miljoen euro.

Goed

Wavin boekte in 2011 een omzet van circa 1,3 miljard euro. In de tweede helft van het jaar kwam de omzet uit op zo'n 640 miljoen euro. De prestaties in de Scandinavische landen, Polen, Duitsland en Tsjechië omschrijft het bedrijf als ,,goed''. Nederland, Italië, het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk blijven ,,uitdagend''.

Het bedrijfsresultaat (ebitda) van Wavin in 2011 kwam uit op circa 98 miljoen euro.


 
 


Koersdata is minimaal 15 minuten vertraagd. Powered by: