Brunel International

AEX:BRNL, NL0010776944
6,290 17:35
+0,030 ( +0,48% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 884,91790,09914,581.041,12
Operationele kosten 858,09668,74880,511.023,69
Afschrijvingen 8,297,997,3823,60
BedrijfsResultaat 23,5315,1232,6916,85
Resultaat voor belastingen 24,2314,5832,4516,44
Belastingen 13,636,7410,9216,31
CashFlow -33,28-16,37-19,02-15,66
Nettowinst 10,057,6420,573,82

Balans (x 1.000.000)

  201720182019
Materiële activa 7,807,267,99
Immateriële activa 21,6721,5919,56
Financiële activa 0,000,000,00
Vaste activa 41,2443,2888,93
Voorraden
Debiteuren 139,80160,83173,75
Overige vorderingen 7,252,282,84
Liquide middelen 125,67106,0284,63
Vlottende activa 337,68352,24348,55
Totaal activa 378,92395,52437,48
Gewoon kapitaal 268,83282,77278,23
Preferent kapitaal 175,89174,53186,74
Aandeel van derden 0,140,67-4,39
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 4,776,2033,08
Kortlopende schulden 105,18105,88130,57
Totaal passiva 378,92395,52437,48

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 10.79611.08613.49913.677
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 50.41050.43050.57050.570
Winst per aandeel 0,200,150,410,08
Dividend per aandeel 0,400,150,250,30
Cashflow per aandeel 0,830,32-0,120,40
Intrinsieke waarde per aandeel 5,425,185,345,20
Koers-winstverhouding 76,95101,3326,63112,63
Dividend rendement (%) 2,600,992,293,33
Rendement eigen vermogen (%) 3,432,847,271,37
Koers einde boekjaar 15,3915,2010,929,01