Royal Dutch Shell A » Research (Aandeel) | Beursonline.nl

Royal Dutch Shell A

AEX:RDSA1, GB00B03MLX29
25,900 17:29
+0,145 ( +0,56% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000) (USD)

  2015201620172018
Omzet 264.960,00233.591,00305.179,00388.379,00
Operationele kosten 249.453,00216.001,00276.322,00343.504,00
Afschrijvingen 26.714,0024.993,0026.223,0022.135,00
BedrijfsResultaat 266,005.912,0019.706,0035.295,00
Resultaat voor belastingen 2.047,005.606,0018.130,0035.621,00
Belastingen -153,00829,004.695,0011.715,00
CashFlow 11.215,00-11.119,00535,006.878,00
Nettowinst 1.939,004.575,0012.977,0023.352,00

Balans (x 1.000.000) (USD)

  2015201620172018
Materiële activa 182.838,00236.098,00226.380,00223.175,00
Immateriële activa 6.283,0023.967,002.418,0023.586,00
Financiële activa 33.566,0039.207,0035.149,0028.403,00
Vaste activa 246.799,00324.706,00311.693,00301.712,00
Voorraden 15.822,0021.775,0025.223,0021.117,00
Debiteuren 20.607,0025.766,0030.721,0027.541,00
Overige vorderingen
Liquide middelen 31.752,0019.130,0020.312,0026.741,00
Vlottende activa 93.358,0086.569,0095.404,0097.482,00
Totaal activa 340.157,00411.275,00407.097,00399.194,00
Gewoon kapitaal 162.876,00186.646,00194.356,00198.646,00
Preferent kapitaal -17.828,1910.353,7915.973,0215.310,78
Aandeel van derden 1.245,001.865,003.456,003.888,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 105.088,00148.939,00129.518,00118.847,00
Kortlopende schulden 70.948,0073.825,0079.767,0077.813,00
Totaal passiva 340.157,00411.275,00407.097,00399.194,00

Overige Data

  2015201620172018
Aantal werknemers 93.00092.00086.00082.000
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 6.431.3308.174.3908.342.6208.217.380
Winst per aandeel 0,300,561,562,84
Dividend per aandeel 1,711,701,701,70
Cashflow per aandeel 4,642,524,276,46
Intrinsieke waarde per aandeel
Koers-winstverhouding 76,5548,9121,369,03
Dividend rendement (%) 7,456,215,106,63
Rendement eigen vermogen (%) 1,192,456,6811,76
Koers einde boekjaar 22,9727,3933,3225,66