UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

AEX:URW.NL, FR0013326246
44,330 17:35
-1,490 (-3,25%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 2.737,003.024,002.328,702.220,30
Bedrijfs resultaat (mln.) 1.977,80781,80-6.956,40-465,70
Resultaat voor belasting (mln.) 1.356,5040,10-7.955,90-1.024,10
Netto winst (mln.) 1.031,101.103,30-7.212,60-972,10
Winst per aandeel 8,427,97-52,10-7,02
Koers winst verhouding 16,0817,65-1,24-8,78
Dividend per aandeel 10,805,40
Dividend rendement 7,98%3,84%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 292,20344,50279,20145,90
Immateriële activa 4.157,903.862,802.124,401.924,00
Financiële activa 58.038,3056.271,3049.621,7048.654,80
Vaste activa 62.818,5061.106,6052.878,6051.189,90
Voorraden 95,2091,2032,0037,40
Debiteuren 550,60513,00539,40532,50
Overige vorderingen 285,70303,60213,20184,80
Liquide middelen 369,90488,802.137,602.256,10
Vlottende activa 1.708,703.896,504.399,203.729,50
Totaal activa 64.527,2065.003,2057.277,8054.919,40
Gewoon kapitaal 26.176,1025.950,8017.393,5016.927,10
Preferent kapitaal 838,701.109,40-7.760,40-959,90
Aandeel van derden 5.965,405.901,705.401,505.446,60
Langlopende schulden 26.399,2028.291,0029.655,4028.987,90
Kortlopende schulden 5.986,504.859,704.827,403.557,80
Totaal passiva 64.527,2065.003,2057.277,8054.919,40

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 3.6063.6253.0982.769
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 122.410138.350138.440138.550
Cashflow per aandeel 14,6613,6410,2812,42
Intrinsieke waarde per aandeel 201,64182,17125,64122,17
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,670,770,510,50
Rendement eigen vermogen (%) 3,944,25-41,47-5,74
Koers einde boekjaar 135,40140,6564,5861,62
Premium

Unibail-Rodamco-Westfield moet steviger desinvesteren

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium