bpost

BRU:BPOST.BL, BE0974268972
5,470 17:35
+0,015 (+0,27%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 3.850,203.837,804.154,604.335,10
EBITDA (mln.) 571,10537,60519,20605,60
Bedrijfs resultaat (mln.) 393,40289,90200,70338,00
Resultaat voor belasting (mln.) 381,00244,3029,60333,70
Netto winst (mln.) 264,80154,20-19,40250,90
Winst per aandeel 1,320,77-0,101,25
Koers winst verhouding 6,0613,38-84,906,14
Dividend per aandeel 1,310,620,49
Dividend rendement 16,36%6,02%6,39%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 708,001.133,601.138,001.263,50
Immateriële activa 874,90898,30771,70797,00
Financiële activa 269,90244,503,404,20
Vaste activa 1.895,702.345,101.975,202.121,30
Voorraden 36,9034,7032,7020,70
Debiteuren 646,00656,50572,80614,40
Overige vorderingen 5,708,105,2016,10
Liquide middelen 680,10670,20948,10907,50
Vlottende activa 1.434,701.430,501.796,001.856,70
Totaal activa 3.345,103.777,103.874,504.141,30
Gewoon kapitaal 699,70680,90582,50884,80
Preferent kapitaal 284,10286,30237,80270,60
Aandeel van derden 2,501,701,300,50
Langlopende schulden 1.204,801.548,201.553,601.613,90
Kortlopende schulden 1.427,301.546,301.737,101.602,40
Totaal passiva 3.345,103.777,103.874,504.141,30

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 34.07434.36936.29136.272
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 200.000200.000200.000200.000
Cashflow per aandeel 1,812,122,861,99
Intrinsieke waarde per aandeel 2,192,782,913,93
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,663,702,921,95
Rendement eigen vermogen (%) 37,8422,65-3,3328,36
Koers einde boekjaar 8,0110,308,497,67
Premium

Dividend Bpost wat zekerder dan dat van PostNL

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium