D'Ieteren

BRU:DIE, BE0974259880
49,950 12:12
-0,350 ( -0,70% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 6.482,203.460,903.588,203.820,60
Operationele kosten 6.220,703.213,403.331,003.682,60
Afschrijvingen 141,4021,9023,5041,90
BedrijfsResultaat 112,60145,301.096,90117,60
Resultaat voor belastingen 99,6099,8067,5093,20
Belastingen 23,0028,5020,9028,70
CashFlow -3,40246,1026,40-211,40
Nettowinst 49,90112,601.048,0064,50

Balans (x 1.000.000)

  201720182019
Materiële activa 220,30235,90297,60
Immateriële activa 606,80623,40541,90
Financiële activa 69,20721,40349,30
Vaste activa 941,801.631,701.234,70
Voorraden 367,70455,70492,80
Debiteuren 27,20356,00373,40
Overige vorderingen 7,6010,0010,50
Liquide middelen 297,30933,001.265,30
Vlottende activa 3.354,101.793,902.223,50
Totaal activa 4.295,903.425,603.458,20
Gewoon kapitaal 1.764,302.655,102.640,70
Preferent kapitaal -43,50-12,20-12,20
Aandeel van derden -3,800,300,60
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 311,80308,60313,50
Kortlopende schulden 2.223,60461,60503,40
Totaal passiva 4.295,903.425,603.458,20

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 28.34831.2222.3842.630
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 55.30055.30055.30055.300
Winst per aandeel 0,922,0819,361,20
Dividend per aandeel 0,953,801,001,00
Cashflow per aandeel 7,011,54-0,500,89
Intrinsieke waarde per aandeel 29,4928,1447,0346,78
Koers-winstverhouding 45,6518,051,7052,17
Dividend rendement (%) 2,2610,123,041,60
Rendement eigen vermogen (%) 2,966,3839,472,44
Koers einde boekjaar 42,0037,5432,9262,60