Alfen N.V.

AEX:ALFEN.NL, NL0012817175
94,600 17:35
+0,940 (+1,00%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 101,89143,17189,01249,73
EBITDA (mln.) 2,4113,8823,8436,20
Bedrijfs resultaat (mln.) -0,088,6517,3527,69
Resultaat voor belasting (mln.) -0,287,8216,5826,70
Netto winst (mln.) 0,265,6311,9921,45
Winst per aandeel -0,010,280,570,99
Koers winst verhouding -1.231,0058,71144,9189,14

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 7,1916,3624,0624,96
Immateriële activa 9,1711,2213,6017,85
Vaste activa 16,5327,7337,8143,12
Voorraden 9,5214,4119,9941,58
Debiteuren 18,8523,9823,9647,02
Overige vorderingen 0,580,490,01
Liquide middelen 0,850,1352,3447,28
Vlottende activa 39,7048,90108,75151,07
Totaal activa 56,2376,63146,55194,18
Gewoon kapitaal 6,9413,0574,2396,32
Preferent kapitaal -0,265,6311,9921,45
Langlopende schulden 8,7914,6418,4317,92
Kortlopende schulden 40,5148,9453,8979,95
Totaal passiva 56,2376,63146,55194,18

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 410497571636
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 20.00020.00020.89021.690
Cashflow per aandeel -0,080,700,960,49
Intrinsieke waarde per aandeel 0,350,653,554,44
Koers Intrinsieke waarde verhouding 35,4825,2023,2519,87
Rendement eigen vermogen (%) 3,7943,1116,1522,27
Koers einde boekjaar 12,3116,4482,6088,25