Bank of America verlaagt koersdoel Randstad

Bank of America verlaagt koersdoel Randstad
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) Bank of America heeft dinsdag het koersdoel voor Randstad verlaagd van 42,00 naar 39,00 euro, maar met een herhaling van het koopadvies. Dit bleek uit een analistenrapport van de Amerikaanse bank.

De analisten verlaagden hun taxaties voor de Nederlandse uitzendorganisatie. Voor de aangepaste winst per aandeel in 2026 en 2027 gingen de ramingen met 8 procent omlaag. Zij wezen daarbij op de nog altijd "stagnerende banenmarkt met een traag hersteltraject in 2026".

"Hoewel een herstel in Noord-Amerika en Zuid-Europa onderweg is, blijft Noord-Europa uitdagend", aldus de Amerikaanse bank. En op korte termijn zien de analisten ook geen verbetering in Noord-Europa. "Maar dit is al ruimschoots ingeprijsd in de huidige waardering", merkten zij op. In de tweede jaarhelft rekent de bank op verbetering.

Het aandeel Randstad daalde dinsdag met 0,1 procent naar 31,16 euro.

Copyright: ABM Financial News / info@abmfn.nl

ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Community trend

Gaat dit aandeel stijgen of dalen?

Aandeel Kies Huidige trend
RANDSTAD NV kopen verkopen

64% zegt kopen

55 stemmen