Air France-KLM

PSE:AF.FR, FR001400J770
9,831 17:39
-0,399 (-3,90%)

Kerncijfers

  202020212022
Omzet (mln.) 11.088,0014.315,0027.423,00
EBITDA (mln.) -3.141,00-161,003.616,00
Bedrijfs resultaat (mln.) -6.000,00-2.532,001.194,00
Resultaat voor belasting (mln.) -6.986,00-3.576,00354,00
Netto winst (mln.) -7.078,00-3.292,00728,00
Winst per aandeel -16,56-5,950,35
Koers winst verhouding -0,31-0,653,52

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiële activa 17.257,0017.016,0017.417,00
Immateriële activa 1.445,001.457,001.562,00
Financiële activa 230,00109,00120,00
Vaste activa 20.316,0019.954,0021.298,00
Voorraden 543,00567,00723,00
Debiteuren 1.248,001.511,001.785,00
Liquide middelen 7.030,006.658,006.626,00
Vlottende activa 9.895,0010.729,0011.007,00
Totaal activa 30.211,0030.683,0032.305,00
Gewoon kapitaal -5.427,00-3.824,00-3.004,00
Preferent kapitaal 3.151,00933,00
Aandeel van derden 9,008,00524,00
Langlopende schulden 23.851,0022.773,0021.123,00
Kortlopende schulden 11.778,0011.726,0013.662,00
Totaal passiva 30.211,0030.683,0032.305,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 82.16774.72174.602
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 427.430578.6901.692.530
Cashflow per aandeel -6,612,652,87
Intrinsieke waarde per aandeel -12,70-6,61-1,77
Koers Intrinsieke waarde verhouding -0,40-0,59-0,69
Rendement eigen vermogen (%) 130,4286,09-24,23
Koers einde boekjaar 5,123,871,2313,59
Premium

Waarom Air France-KLM een klassieke value trap is

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium