ACOMO

AEX:ACOMO.NL, NL0000313286
17,400 17:35
-0,200 (-1,14%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 701,44707,361.254,441.422,78
EBITDA (mln.) 55,7349,91104,82104,58
Bedrijfsresultaat (mln.) 46,8439,8580,2384,92
Resultaat voor belasting (mln.) 42,0836,9073,0973,68
Netto winst (mln.) 32,0827,0453,9654,68
Winst per aandeel 1,301,091,821,85
Koerswinstverhouding 15,9619,1713,6810,28
Dividend per aandeel 1,100,400,601,25
Dividendrendement 5,30%1,91%2,41%6,57%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 74,2370,5569,76
Immaterieleactiva 207,25204,42210,47
Vasteactiva 284,37278,00282,86
Voorraden 265,71393,20384,39
Debiteuren 128,17161,70166,79
Liquidemiddelen 3,513,254,89
Vlottendeactiva 420,05585,83577,89
Totaalactiva 704,43866,76860,76
Gewoonkapitaal 288,26364,26411,88
Preferentkapitaal 27,5176,06100,66
Aandeelvanderden 1,211,391,84
Langlopendeschulden 166,44134,88149,00
Kortlopendeschulden 248,52366,23298,04
Totaalpassiva 704,43866,76860,76

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 1.2121.2091.191
Aantaluitstaandeaandelenx1000 24.89029.60029.620
Cashflowperaandeel 1,41-1,232,45
Intrinsiekewaardeperaandeel 11,1111,7112,66
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,882,131,50
Rendementeigenvermogen 9,3814,8113,28
Koerseindeboekjaar 20,9024,9019,0217,54
Premium

Jaarcijfers van Acomo verdienen een pluim

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium