Sligro Food Group

AEX:SLIGR.NL, NL0000817179
13,140 17:35
-0,040 (-0,30%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 2.408,001.950,001.905,002.501,00
EBITDA (mln.) 127,0075,00109,00126,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 44,00-76,0025,0043,00
Resultaat voor belasting (mln.) 43,00-78,0026,0043,00
Netto winst (mln.) 33,00-70,0020,0039,00
Winst per aandeel 0,75-1,590,450,88
Koers winst verhouding 32,00-10,6547,3318,45
Dividend per aandeel 1,400,55
Dividend rendement 5,83%3,39%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiële activa 515,00493,00484,00
Immateriële activa 274,00271,00269,00
Financiële activa 54,0055,0056,00
Vaste activa 853,00826,00816,00
Voorraden 188,00226,00266,00
Debiteuren 78,0093,00240,00
Overige vorderingen 1,00
Liquide middelen 13,0012,0059,00
Vlottende activa 345,00407,00605,00
Totaal activa 1.198,001.233,001.421,00
Gewoon kapitaal 432,00453,00479,00
Preferent kapitaal 403,00-4,00-4,00
Langlopende schulden 402,00398,00332,00
Kortlopende schulden 364,00382,00610,00
Totaal passiva 1.198,001.233,001.421,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 4.1163.9754.017
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 44.13044.16044.180
Cashflow per aandeel 2,291,652,06
Intrinsieke waarde per aandeel 9,7910,2610,29
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,732,081,58
Rendement eigen vermogen (%) -16,204,428,14
Koers einde boekjaar 16,9421,3016,2415,86
Premium

Sligro gaat beleggers mogelijk wederom teleurstellen

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium