Sligro Food Group

AEX:SLIGR.NL, NL0000817179
16,140 17:35
-0,460 (-2,77%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 2.358,002.408,001.950,001.905,00
EBITDA (mln.) 114,00127,0075,00109,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 53,0044,00-76,0025,00
Resultaat voor belasting (mln.) -174,0043,00-78,0026,00
Netto winst (mln.) 276,0033,00-70,0020,00
Winst per aandeel 6,250,75-1,590,45
Koers winst verhouding 5,5732,00-10,6547,33
Dividend per aandeel 1,401,40
Dividend rendement 4,02%5,83%

Balans (mln.)

  2019202020212022
Materiële activa 538,00515,00493,00
Immateriële activa 331,00274,00271,00
Financiële activa 50,0054,0055,00
Vaste activa 929,00853,00826,00
Voorraden 230,00188,00226,00
Debiteuren 173,0078,0093,00
Overige vorderingen 3,001,00
Liquide middelen 19,0013,0012,00
Vlottende activa 526,00345,00407,00
Totaal activa 1.455,001.198,001.233,00
Gewoon kapitaal 500,00432,00453,00
Preferent kapitaal 472,00403,00-4,00
Langlopende schulden 362,00402,00398,00
Kortlopende schulden 593,00364,00382,00
Totaal passiva 1.455,001.198,001.233,00

Overige Data

  2019202020212022
Aantal werknemers 4.1004.1163.975
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 44.12044.13044.160
Cashflow per aandeel 2,992,291,65
Intrinsieke waarde per aandeel 9,939,7910,26
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,421,732,08
Rendement eigen vermogen (%) 6,60-16,204,42
Koers einde boekjaar 24,0016,9421,3016,24
Premium

Resultaatontwikkeling Sligro valt vies tegen

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium