UNILEVER » Research (Aandeel) | Beursonline.nl

UNILEVER

AEX:UNA1, NL0000388619
54,120 17:29
+0,240 ( +0,45% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2015201620172018
Omzet 53.272,0052.713,0053.715,0050.982,00
Operationele kosten 60.276,0059.338,0060.376,0057.594,00
Afschrijvingen 1.370,001.464,001.538,001.747,00
BedrijfsResultaat 7.592,007.938,008.552,0012.839,00
Resultaat voor belastingen 7.220,007.469,008.153,0012.383,00
Belastingen 1.961,001.922,001.667,002.575,00
CashFlow 759,00786,00-20,00-151,00
Nettowinst 4.909,005.184,006.053,009.389,00

Balans (x 1.000.000)

  201620172018
Materiële activa 11.673,0010.411,0010.347,00
Immateriële activa 27.433,0028.401,0029.493,00
Financiële activa 673,00675,00642,00
Vaste activa 42.545,0043.302,0043.975,00
Voorraden 4.278,003.962,004.301,00
Debiteuren 3.329,003.439,004.350,00
Overige vorderingen 317,00488,00472,00
Liquide middelen 3.382,003.317,003.230,00
Vlottende activa 13.884,0016.983,0015.481,00
Totaal activa 56.429,0060.285,0059.456,00
Gewoon kapitaal 16.354,0013.629,0011.572,00
Preferent kapitaal -3.069,36-4.215,36-4.915,36
Aandeel van derden 626,00758,00720,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 18.893,0022.721,0027.392,00
Kortlopende schulden 20.556,0023.177,0019.772,00
Totaal passiva 56.429,0060.285,0059.456,00

Overige Data

  2015201620172018
Aantal werknemers 171.000169.000161.000155.000
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.714.7301.714.7301.714.7301.714.730
Winst per aandeel 3,143,324,006,47
Dividend per aandeel 1,211,281,431,55
Cashflow per aandeel 4,274,114,253,94
Intrinsieke waarde per aandeel
Koers-winstverhouding 12,9711,7611,817,33
Dividend rendement (%) 2,973,283,033,27
Rendement eigen vermogen (%) 31,8031,7044,4181,14
Koers einde boekjaar 40,7439,0547,2347,40