Mithra Pharmaceuticals

BRU:MITRA.BL, BE0974283153
0,516 17:35
-0,010 (-1,90%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 101,9215,6027,4874,20
EBITDA (mln.) -19,48-73,91-77,45-14,31
Bedrijfs resultaat (mln.) -25,26-83,68-87,88-26,25
Resultaat voor belasting (mln.) -32,35-110,92-123,77-11,48
Netto winst (mln.) -26,56-92,09-116,88-59,62
Winst per aandeel -0,68-2,25-2,69-1,22
Koers winst verhouding -38,62-8,76-7,43-2,79

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiële activa 99,49107,68106,25
Immateriële activa 94,24110,19140,14
Financiële activa 18,0931,9021,44
Vaste activa 283,51322,53296,55
Voorraden 35,3843,8550,31
Debiteuren 5,294,6422,28
Liquide middelen 138,6932,8728,29
Vlottende activa 238,4899,39145,86
Totaal activa 521,99421,92442,41
Gewoon kapitaal 157,7433,8433,69
Preferent kapitaal 13,69-2,55-19,93
Langlopende schulden 293,50292,29278,30
Kortlopende schulden 70,7595,79130,43
Totaal passiva 521,99421,92442,41

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 229248229
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 40.99043.43049.060
Cashflow per aandeel -1,95-1,71-1,16
Intrinsieke waarde per aandeel 3,850,780,69
Koers Intrinsieke waarde verhouding 5,1225,644,96
Rendement eigen vermogen (%) -58,38-345,38-176,98
Koers einde boekjaar 19,7019,983,411,25
Premium

Mithra laat aandeelhouders schrikken

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium