KBC Ancora

BRU:KBCA.BL, BE0003867844
43,400 15:57
+0,080 (+0,18%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 0,040,050,040,02
Bedrijfs resultaat (mln.) -2,20-2,33-3,23-3,02
Resultaat voor belasting (mln.) 60,85529,68804,83298,87
Netto winst (mln.) 60,85529,68804,83298,87
Winst per aandeel 5,856,7610,293,88
Koers winst verhouding 5,185,323,4010,79
Dividend per aandeel 1,000,202,303,31
Dividend rendement 3,30%0,56%6,57%7,90%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Financiƫle activa 3.088,253.599,983.599,983.599,98
Vaste activa 3.088,253.599,983.599,983.599,98
Debiteuren 0,010,01
Liquide middelen 62,0564,3480,2854,10
Vlottende activa 62,0664,3580,2954,11
Totaal activa 3.150,313.664,333.680,273.654,08
Gewoon kapitaal 2.805,743.319,763.436,323.480,28
Preferent kapitaal 1.297,890,240,87
Langlopende schulden 343,00243,00243,00100,00
Kortlopende schulden 1,57101,570,9573,81
Totaal passiva 3.150,313.664,333.680,273.654,08

Overige Data

  2020202120222023
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 78.30078.30078.18077.010
Cashflow per aandeel 0,2310,45
Intrinsieke waarde per aandeel 34,8442,2041,6541,92
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,870,850,841,00
Rendement eigen vermogen (%) 2,1715,9623,428,59
Koers einde boekjaar 30,2835,9835,0241,88