DSM FIRMENICH AG

AEX:DSFIR.NL, CH1216478797
104,500 17:35
+1,550 (+1,51%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 8.208,009.299,008.497,0010.815,00
EBITDA (mln.) 1.368,001.702,001.334,00810,00
Bedrijfsresultaat (mln.) 662,001.021,00682,00-497,00
Resultaat voor belasting (mln.) 512,00666,00-641,00-3.443,00
Netto winst (mln.) 499,001.670,001.700,002.137,00
Winst per aandeel 2,919,689,80-2,82
Koerswinstverhouding 48,3820,4511,66-32,62
Dividend per aandeel 2,402,500,932,50
Dividendrendement 1,70%1,26%0,81%2,72%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 3.774,003.957,003.576,005.549,00
Immaterieleactiva 4.455,005.310,005.147,0018.738,00
Financieleactiva 93,0064,0061,00130,00
Vasteactiva 8.939,009.884,009.275,0025.426,00
Voorraden 1.879,002.297,002.339,003.390,00
Debiteuren 1.391,001.603,001.508,002.553,00
Overigevorderingen 35,0061,0036,00107,00
Liquidemiddelen 914,002.050,002.755,002.456,00
Vlottendeactiva 5.425,006.129,008.128,008.844,00
Totaalactiva 14.364,0016.013,0017.403,0034.270,00
Gewoonkapitaal 7.399,009.318,0010.743,0022.908,00
Preferentkapitaal -243,00156,00
Aandeelvanderden 88,0079,00102,00162,00
Langlopendeschulden 4.613,004.185,003.978,006.681,00
Kortlopendeschulden 2.264,002.431,002.580,004.519,00
Totaalpassiva 14.364,0016.013,0017.403,0034.270,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 21.31321.35820.68229.301
Aantaluitstaandeaandelenx1000 171.540172.650172.830233.200
Cashflowperaandeel 8,718,275,585,42
Intrinsiekewaardeperaandeel 40,7251,4761,2395,39
Koers intrinsiekewaardeverhouding 3,463,851,870,96
Rendementeigenvermogen 6,7417,9215,829,33
Koerseindeboekjaar 140,80198,00114,3092,00
Premium

Aangescherpte focus DSM-Firmenich zal leiden tot hogere waardering

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium