ASM International » Research (Aandeel) | Beursonline.nl

ASM International

AEX:ASM, NL0000334118
122,350 10:02
+1,250 ( +1,03% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2015201620172018
Omzet 669,62597,93737,40818,08
Operationele kosten 574,23535,86654,40727,63
Afschrijvingen 54,2951,6952,1055,35
BedrijfsResultaat 152,44135,76457,15173,98
Resultaat voor belastingen 151,93137,76457,04172,57
Belastingen -5,352,294,6415,44
CashFlow 41,32-72,40490,96-550,68
Nettowinst 157,28135,47452,40157,13

Balans (x 1.000.000)

  2015201620172018
Materiële activa 91,7995,00110,68148,75
Immateriële activa 92,80111,45124,56161,20
Financiële activa 1.180,841.235,74730,55789,59
Vaste activa 1.406,001.497,531.018,461.167,35
Voorraden 113,50112,34142,85171,83
Debiteuren 90,19137,02163,14173,45
Overige vorderingen 0,520,371,274,44
Liquide middelen 446,92378,16836,46285,91
Vlottende activa 669,98650,741.158,74680,62
Totaal activa 2.075,982.148,262.177,201.847,97
Gewoon kapitaal 1.948,382.015,861.998,141.641,55
Preferent kapitaal 192,08231,4740,3899,61
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 12,5014,5414,2512,17
Kortlopende schulden 115,10117,87151,44194,25
Totaal passiva 2.075,982.148,262.177,201.847,97

Overige Data

  2015201620172018
Aantal werknemers 1.5971.6701.9002.181
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 63.80063.80062.30056.300
Winst per aandeel 2,552,268,063,19
Dividend per aandeel 0,700,700,801,00
Cashflow per aandeel 2,741,431,932,43
Intrinsieke waarde per aandeel 29,8630,9431,3528,28
Koers-winstverhouding 14,1818,876,9911,35
Dividend rendement (%) 1,941,641,422,76
Rendement eigen vermogen (%) 8,076,7222,649,57
Koers einde boekjaar 36,1642,6456,3736,20