> BAM Groep Koninklijke » Research (Aandeel) | Beursonline.nl

BAM Groep Koninklijke

AEX:BAMNB, NL0000337319
2,538 17:35
+0,034 (+1,36%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2017201820192020
Omzet 6.603,717.207,757.209,096.768,17
Operationele kosten 6.320,906.837,636.886,946.981,77
Afschrijvingen 64,1369,78159,56231,84
BedrijfsResultaat 48,76105,2152,33-221,33
Resultaat voor belastingen 58,32114,5450,62-386,61
Belastingen 44,9490,1238,6535,10
CashFlow -34,5967,6088,52968,93
Nettowinst 12,5223,7711,85-122,18

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa 281,90289,61277,14546,42
Immateriële activa 403,70407,99400,08334,47
Financiële activa 187,50210,89244,72256,24
Vaste activa 1.407,201.270,561.513,181.379,09
Voorraden 606,70577,99545,91517,64
Debiteuren 1.845,401.972,041.612,05625,79
Overige vorderingen 6,504,565,7915,29
Liquide middelen 695,80743,67854,021.789,29
Vlottende activa 3.164,003.307,433.026,993.845,42
Totaal activa 4.571,184.577,984.540,175.224,51
Gewoon kapitaal 852,22729,03628,44583,44
Preferent kapitaal 653,93646,47627,72-99,67
Aandeel van derden 5,605,865,471,28
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 625,30591,18734,961.080,81
Kortlopende schulden 3.088,103.251,913.171,303.558,99
Totaal passiva 4.571,184.577,984.540,175.224,51

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 19.72020.15619.43317.966
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 274.930278.780279.410273.300
Winst per aandeel 0,050,090,04-0,45
Dividend per aandeel 0,100,140,020,00
Cashflow per aandeel 0,240,751,312,25
Intrinsieke waarde per aandeel 3,002,482,232,13
Koers-winstverhouding 76,6227,9367,15-3,79
Dividend rendement (%) 2,615,570,740,00
Rendement eigen vermogen (%) 1,473,261,88-20,94
Koers einde boekjaar 3,832,512,691,71