TKH Group

AEX:TWEKA.NL, NL0000852523
40,800 17:35
-0,440 (-1,07%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 1.489,641.289,371.523,771.816,62
EBITDA (mln.) 244,19172,46234,73282,81
Bedrijfsresultaat (mln.) 143,8070,90136,89190,15
Resultaat voor belasting (mln.) 89,3562,92128,91181,24
Netto winst (mln.) 114,0547,5295,21137,08
Winst per aandeel 2,661,142,313,34
Koerswinstverhouding 18,7634,6824,0311,13
Dividend per aandeel 1,501,001,501,65
Dividendrendement 3,01%2,53%2,70%4,44%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 297,26291,28370,26
Immaterieleactiva 577,33537,06533,85
Financieleactiva 25,5428,7012,20
Vasteactiva 916,32873,07930,19
Voorraden 236,71294,74385,91
Debiteuren 130,39154,71
Overigevorderingen 1,781,312,32
Liquidemiddelen 121,65100,14184,56
Vlottendeactiva 645,04736,201.138,25
Totaalactiva 1.565,961.697,452.068,44
Gewoonkapitaal 661,82721,93786,77
Preferentkapitaal 132,41204,05
Aandeelvanderden 0,090,050,17
Langlopendeschulden 479,56405,42566,96
Kortlopendeschulden 424,49532,85714,54
Totaalpassiva 1.565,961.697,452.068,44

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 5.5836.1606.607
Aantaluitstaandeaandelenx1000 41.73041.18041.060
Cashflowperaandeel 4,504,832,83
Intrinsiekewaardeperaandeel 14,8716,0317,51
Koers intrinsiekewaardeverhouding 2,663,462,12
Rendementeigenvermogen 7,1813,1917,42
Koerseindeboekjaar 39,5455,5037,1639,50
Premium

Zal nieuwe fabriek in Eemshaven betere resultaten opleveren voor TKH?

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium