AMG Critical Materials N.V.

AEX:AMG.NL, NL0000888691
21,470 17:35
+0,360 (+1,71%)

Kerncijfers (USD)

  2019202020212022
Omzet (mln.) 1.188,57937,371.205,091.702,85
EBITDA (mln.) 16,2535,09100,83352,36
Bedrijfs resultaat (mln.) -25,72-9,2457,14307,06
Resultaat voor belasting (mln.) -53,70-31,2822,49274,87
Netto winst (mln.) -48,28-41,6913,77187,59
Winst per aandeel -1,70-1,470,445,87
Koers winst verhouding -12,84-16,6464,055,86
Dividend per aandeel 0,400,200,400,70
Dividend rendement 1,83%0,82%1,42%2,03%

Balans (mln.) (USD)

  2020202120222023
Materiële activa 551,93693,62797,61
Immateriële activa 43,2144,6841,40
Financiële activa 27,5329,8329,32
Vaste activa 900,05914,66953,05
Voorraden 152,31218,32277,31
Debiteuren 84,62107,68
Overige vorderingen 5,115,897,29
Liquide middelen 207,37346,29347,09
Vlottende activa 538,94785,05919,59
Totaal activa 1.438,991.699,721.872,64
Gewoon kapitaal 115,48268,43490,55
Preferent kapitaal -110,59-96,42-44,87
Aandeel van derden 25,7925,7227,30
Langlopende schulden 955,22939,12897,58
Kortlopende schulden 342,50466,44457,21
Totaal passiva 1.438,991.699,721.872,64

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 3.0643.3093.423
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 28.43030.96031.930
Cashflow per aandeel 0,692,935,25
Intrinsieke waarde per aandeel 3,868,2714,66
Koers Intrinsieke waarde verhouding 6,333,412,35
Rendement eigen vermogen (%) -36,105,1338,24
Koers einde boekjaar 24,4628,1834,4022,82
Premium

Blijft groeiverhaal AMG nog overeind na teleurstellende outlook?

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium