JUST EAT TAKEAWAY

AEX:TKWY.NL, NL0012015705
24,175 17:36
-0,115 (-0,47%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 232,31415,882.042,004.495,00
EBITDA (mln.) 65,00-496,00
Bedrijfs resultaat (mln.) -33,91-77,83-107,00-939,00
Resultaat voor belasting (mln.) -35,37-88,11-147,00-1.052,00
Netto winst (mln.) -14,02-115,49-151,00-1.044,00
Winst per aandeel -0,32-1,99-1,07-5,61
Koers winst verhouding -183,75-41,31-86,36-8,64

Balans (mln.)

  2019202020212022
Materiële activa 36,37124,00539,00
Immateriële activa 1.472,667.822,0013.814,00
Financiële activa 7,031.575,001.517,00
Vaste activa 1.521,729.533,0015.922,00
Voorraden 3,9714,0033,00
Debiteuren 39,37153,00261,00
Overige vorderingen 7,0317,0044,00
Liquide middelen 49,76529,001.320,00
Vlottende activa 136,97822,001.854,00
Totaal activa 1.658,6910.355,0017.776,00
Gewoon kapitaal 1.132,718.499,0013.050,00
Preferent kapitaal 40,0176,00759,00
Aandeel van derden 5,00-8,00
Langlopende schulden 282,741.092,003.457,00
Kortlopende schulden 243,25759,001.277,00
Totaal passiva 1.658,6910.355,0017.776,00

Overige Data

  2019202020212022
Aantal werknemers 5.4238.95520.235
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 58.010140.420183.830
Cashflow per aandeel -1,101,26-2,30
Intrinsieke waarde per aandeel 19,5360,5370,99
Koers Intrinsieke waarde verhouding 4,211,530,68
Rendement eigen vermogen (%) -10,20-1,78-8,00
Koers einde boekjaar 82,2092,4048,4719,75
Premium

Just Eat Takeaway levert

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium