JUST EAT TAKEAWAY

AEX:TKWY.NL, NL0012015705
11,720 17:35
-0,230 (-1,92%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 2.042,004.495,005.561,005.167,00
EBITDA (mln.) 65,00-496,00-245,00106,00
Bedrijfsresultaat (mln.) -107,00-939,00-5.413,00-2.032,00
Resultaat voor belasting (mln.) -147,00-1.052,00-5.768,00-2.071,00
Netto winst (mln.) -151,00-1.044,00-5.667,00-1.846,00
Winst per aandeel -1,07-5,6126,51-8,69
Koerswinstverhouding -86,36-8,640,75-1,59

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 124,00539,00533,00440,00
Immaterieleactiva 7.822,0013.814,009.143,007.301,00
Financieleactiva 1.575,001.517,00
Vasteactiva 9.533,0015.922,009.742,007.840,00
Voorraden 14,0033,0037,0019,00
Debiteuren 153,00261,00433,00425,00
Overigevorderingen 17,0044,0020,0030,00
Liquidemiddelen 529,001.320,002.020,001.724,00
Vlottendeactiva 822,001.854,002.646,002.331,00
Totaalactiva 10.355,0017.776,0012.388,0010.172,00
Gewoonkapitaal 8.499,0013.050,007.903,006.044,00
Preferentkapitaal 76,00759,00
Aandeelvanderden 5,00-8,00-8,00-7,00
Langlopendeschulden 1.092,003.457,003.085,002.585,00
Kortlopendeschulden 759,001.277,001.408,001.550,00
Totaalpassiva 10.355,0017.776,0012.388,0010.172,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 8.95520.23515.85513.506
Aantaluitstaandeaandelenx1000 140.420183.830213.730212.460
Cashflowperaandeel 1,26-2,30-0,780,59
Intrinsiekewaardeperaandeel 60,5370,9936,9828,45
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,530,680,530,48
Rendementeigenvermogen -1,78-8,00-71,71-30,54
Koerseindeboekjaar 92,4048,4719,7513,78
Premium

Herhaling van zetten bij Just Eat Takeaway

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium