Ageas

BRU:AGS.BL, BE0974264930
48,300 17:35
+0,800 (+1,68%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 840,00576,001.056,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.432,701.533,001.231,001.452,00
Netto winst (mln.) 979,201.141,00845,001.011,00
Winst per aandeel 5,146,074,525,49
Koerswinstverhouding 10,257,1810,087,54
Dividend per aandeel 0,272,652,753,00
Dividendrendement 0,51%6,08%6,04%7,24%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Gewoonkapitaal 11.555,0011.914,007.582,00
Preferentkapitaal 8.002,008.361,00
Aandeelvanderden 2.219,002.258,001.050,00
Totaalpassiva 111.418,00111.139,00100.304,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 10.04510.10113.388
Aantaluitstaandeaandelenx1000 187.940186.770184.160
Cashflowperaandeel -7,07-5,70-3,19
Intrinsiekewaardeperaandeel 58,8561,0538,18
Koers intrinsiekewaardeverhouding 0,740,751,08
Rendementeigenvermogen 9,877,0913,33
Koerseindeboekjaar 43,5845,5541,4239,31
Premium

Verzekeraar Ageas is zowel overnameprooi als -jager

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium