ADYEN NV

AEX:ADYEN.NL, NL0012969182
1.399,200 17:38
-43,400 (-3,01%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 3.641,575.995,678.935,611.863,41
EBITDA (mln.) 402,48629,99728,29743,03
Bedrijfsresultaat (mln.) 373,91594,98664,68657,58
Resultaat voor belasting (mln.) 323,18580,85719,94942,61
Netto winst (mln.) 261,02469,72564,14698,32
Winst per aandeel 8,6315,4018,2122,52
Koerswinstverhouding 220,74150,1070,7551,80

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 160,07201,04322,47364,80
Immaterieleactiva 9,979,848,148,76
Financieleactiva 20,8822,50
Vasteactiva 421,38440,51535,22525,25
Voorraden 19,5522,1487,89104,50
Debiteuren 75,0856,8589,35
Overigevorderingen 8,796,7612,457,31
Liquidemiddelen 2.737,494.616,096.522,358.306,98
Vlottendeactiva 3.737,085.335,097.081,149.043,12
Totaalactiva 4.158,465.775,617.616,359.568,37
Gewoonkapitaal 1.218,131.810,412.412,123.150,87
Preferentkapitaal 149,93137,46156,55159,23
Langlopendeschulden 210,38223,67222,96181,82
Kortlopendeschulden 2.729,953.741,524.981,276.235,69
Totaalpassiva 4.158,465.775,617.616,359.568,37

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 1.7472.1803.33216.562
Aantaluitstaandeaandelenx1000 30.25030.50030.98031.010
Cashflowperaandeel 33,6159,6865,2560,30
Intrinsiekewaardeperaandeel 40,2759,3677,86101,61
Koers intrinsiekewaardeverhouding 47,3138,9416,5511,48
Rendementeigenvermogen 21,4325,9523,3922,16
Koerseindeboekjaar 1.905,002.311,501.288,401.166,60
Premium

Fintech Adyen revancheert zich overtuigend

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium