Vopak Koninklijke

AEX:VPK.NL, NL0009432491
34,580 17:35
-0,080 (-0,23%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 1.250,001.269,001.430,901.517,90
EBITDA (mln.) 819,50812,50872,80991,30
Bedrijfs resultaat (mln.) 489,90409,7084,10691,50
Resultaat voor belasting (mln.) 403,60303,20-36,60562,60
Netto winst (mln.) 300,90214,20-168,40455,70
Winst per aandeel 2,381,71-1,343,63
Koers winst verhouding 18,0618,01-20,718,39
Dividend per aandeel 1,201,251,301,50
Dividend rendement 2,79%4,06%4,68%4,93%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiële activa 4.431,104.475,104.195,203.744,00
Immateriële activa 173,20111,00109,70102,10
Financiële activa 1.475,501.839,302.141,701.771,90
Vaste activa 6.131,806.519,006.478,506.009,30
Debiteuren 101,50106,20318,50352,60
Overige vorderingen 55,1049,10
Liquide middelen 68,3073,4033,80197,00
Vlottende activa 386,10567,70520,60645,00
Totaal activa 6.517,907.086,706.999,106.654,30
Gewoon kapitaal 2.980,703.188,702.984,703.223,20
Preferent kapitaal -317,00-157,00-30,90-81,80
Aandeel van derden 144,90156,90161,60153,20
Langlopende schulden 2.559,002.780,702.690,002.609,10
Kortlopende schulden 833,30960,401.162,80668,80
Totaal passiva 6.517,907.086,706.999,106.654,30

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 5.6375.6695.6965.505
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 126.520125.420125.400125.440
Cashflow per aandeel 6,125,446,586,91
Intrinsieke waarde per aandeel 22,3724,1722,5024,20
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,921,271,231,26
Rendement eigen vermogen (%) 10,096,72-5,6414,14
Koers einde boekjaar 42,9930,8027,7530,44
Premium

Verrassend Vopak pakt flink uit voor aandeelhouders

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium