Vopak Koninklijke

AEX:VPK, NL0009432491
48,300 17:29
-0,090 ( -0,19% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 1.650,101.329,201.286,401.529,10
Operationele kosten 950,70950,80918,60943,10
Afschrijvingen 269,60274,90270,80307,90
BedrijfsResultaat 739,50390,20430,60751,10
Resultaat voor belastingen 652,10300,50349,10662,10
Belastingen 72,5025,3058,6058,30
CashFlow 228,80-190,50-47,3035,10
Nettowinst 534,00235,40254,50571,00

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 3.553,003.488,103.736,303.640,80
Immateriële activa 145,80148,80155,90164,80
Financiële activa 1.137,801.018,601.145,901.418,10
Vaste activa 4.974,004.701,405.092,905.783,20
Voorraden 0,000,000,000,00
Debiteuren 108,30106,10101,10114,70
Overige vorderingen
Liquide middelen 306,00130,0077,5094,50
Vlottende activa 608,00413,10422,00590,30
Totaal activa 5.582,005.114,505.514,906.373,50
Gewoon kapitaal 2.399,702.480,002.682,803.047,30
Preferent kapitaal -121,52-189,32-124,52-105,92
Aandeel van derden 159,30155,90161,50147,80
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 2.452,801.977,502.060,202.209,80
Kortlopende schulden 570,20501,10610,40968,60
Totaal passiva 5.582,005.114,505.514,906.373,50

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 3.5803.6393.6633.722
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 127.840127.840127.840127.840
Winst per aandeel 4,191,841,994,47
Dividend per aandeel 1,051,051,101,15
Cashflow per aandeel 5,605,235,005,06
Intrinsieke waarde per aandeel 17,7218,3519,8922,69
Koers-winstverhouding 10,7119,8819,9410,81
Dividend rendement (%) 2,342,872,772,38
Rendement eigen vermogen (%) 22,259,499,4918,74
Koers einde boekjaar 44,8836,5739,6848,33