Vopak Koninklijke » Research (Aandeel) | Beursonline.nl

Vopak Koninklijke

AEX:VPK, NL0009432491
49,260 16:18
-0,940 ( -1,87% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2015201620172018
Omzet 1.492,101.650,101.329,201.286,40
Operationele kosten 996,90950,70950,80918,60
Afschrijvingen 259,70269,60274,90270,80
BedrijfsResultaat 540,10739,50390,20430,60
Resultaat voor belastingen 444,00652,10300,50349,10
Belastingen 117,3072,5025,3058,60
CashFlow -71,90228,80-190,50-47,30
Nettowinst 282,20534,00235,40254,50

Balans (x 1.000.000)

  2015201620172018
Materiële activa 3.496,003.553,003.488,103.736,30
Immateriële activa 89,80145,80148,80155,90
Financiële activa 1.108,201.137,801.018,601.145,90
Vaste activa 4.855,904.974,004.701,405.092,90
Voorraden 0,000,000,000,00
Debiteuren 102,00108,30106,10101,10
Overige vorderingen
Liquide middelen 109,90306,00130,0077,50
Vlottende activa 641,30608,00413,10422,00
Totaal activa 5.497,205.582,005.114,505.514,90
Gewoon kapitaal 2.009,402.399,702.480,002.682,80
Preferent kapitaal -127,72-121,52-189,32-124,52
Aandeel van derden 151,00159,30155,90161,50
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 2.761,602.452,801.977,502.060,20
Kortlopende schulden 575,20570,20501,10610,40
Totaal passiva 5.497,205.582,005.114,505.514,90

Overige Data

  2015201620172018
Aantal werknemers 3.6393.5803.6393.663
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 127.840127.840127.840127.840
Winst per aandeel 2,214,191,841,99
Dividend per aandeel 1,001,051,051,10
Cashflow per aandeel 6,015,605,235,00
Intrinsieke waarde per aandeel 14,7217,7218,3519,89
Koers-winstverhouding 17,9510,7119,8819,94
Dividend rendement (%) 2,522,342,872,77
Rendement eigen vermogen (%) 14,0422,259,499,49
Koers einde boekjaar 39,6744,8836,5739,68