RANDSTAD NV

AEX:RAND.NL, NL0000379121
48,170 17:38
-0,180 (-0,37%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 20.718,0024.670,0027.568,0025.426,00
EBITDA (mln.) 898,001.412,001.467,001.130,00
Bedrijfsresultaat (mln.) 384,001.033,001.137,00831,00
Resultaat voor belasting (mln.) 364,001.018,001.126,00762,00
Netto winst (mln.) 304,00768,00929,00624,00
Winst per aandeel 1,624,135,043,45
Koerswinstverhouding 32,8614,5411,3016,44
Dividend per aandeel 3,245,002,853,55
Dividendrendement 6,09%8,33%5,00%6,26%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 650,00658,00677,00679,00
Immaterieleactiva 3.082,003.200,003.397,003.342,00
Financieleactiva 202,00195,00184,003,00
Vasteactiva 4.608,004.672,004.891,004.868,00
Debiteuren 3.647,004.477,005.828,00
Overigevorderingen 98,0077,00116,00153,00
Liquidemiddelen 474,00859,00274,00261,00
Vlottendeactiva 4.979,006.368,006.218,005.818,00
Totaalactiva 9.587,0011.040,0011.109,0010.686,00
Gewoonkapitaal 4.668,004.901,004.914,004.699,00
Preferentkapitaal 310,00856,00929,002.315,00
Aandeelvanderden 1,001,001,001,00
Langlopendeschulden 673,001.345,001.167,00760,00
Kortlopendeschulden 4.245,004.793,005.027,005.226,00
Totaalpassiva 9.587,0011.040,0011.109,0010.686,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 34.68039.53046.19043.340
Aantaluitstaandeaandelenx1000 183.200183.800182.800178.400
Cashflowperaandeel 7,984,975,876,69
Intrinsiekewaardeperaandeel 22,2421,6924,0322,80
Koers intrinsiekewaardeverhouding 2,392,772,372,49
Rendementeigenvermogen 6,5115,6718,9113,28
Koerseindeboekjaar 53,2460,0456,9656,72
Premium

Taxaties voor Randstad verder omlaag

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium