RANDSTAD NV

AEX:RAND, NL0000379121
48,150 17:29
-1,890 ( -3,78% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 20.684,1023.272,8023.812,0023.676,00
Operationele kosten 19.130,1021.418,3022.060,0021.815,00
Afschrijvingen 101,40134,00219,00118,00
BedrijfsResultaat 797,60855,40829,00836,00
Resultaat voor belastingen 786,00838,40811,00819,00
Belastingen 197,80207,00107,00213,00
CashFlow -17,90-326,50-96,00-45,00
Nettowinst 575,40618,80691,00594,00

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 165,30154,30159,00157,00
Immateriële activa 3.353,503.555,603.381,003.347,00
Financiële activa 454,70529,60563,00478,00
Vaste activa 4.493,704.677,404.684,005.092,00
Voorraden
Debiteuren 3.534,103.965,304.020,003.872,00
Overige vorderingen 72,2079,20106,00130,00
Liquide middelen 385,80326,30273,00225,00
Vlottende activa 4.632,205.085,505.254,005.066,00
Totaal activa 9.125,909.762,909.938,0010.158,00
Gewoon kapitaal 4.140,104.251,004.478,004.472,00
Preferent kapitaal 587,96631,44704,14606,14
Aandeel van derden 0,700,701,001,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 948,40880,30739,00691,00
Kortlopende schulden 4.036,704.630,904.720,004.994,00
Totaal passiva 9.125,909.762,909.938,0010.158,00

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 32.28037.93038.82038.280
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 258.350258.590258.630258.630
Winst per aandeel 2,232,402,672,30
Dividend per aandeel 1,892,763,384,32
Cashflow per aandeel 2,172,662,894,91
Intrinsieke waarde per aandeel 14,6814,4814,9214,12
Koers-winstverhouding 23,1121,3515,0123,67
Dividend rendement (%) 3,675,398,437,94
Rendement eigen vermogen (%) 13,9014,5615,4313,28
Koers einde boekjaar 51,5351,2440,0954,44