Philips Koninklijke » Research (Aandeel) | Beursonline.nl

Philips Koninklijke

AEX:PHIA, NL0000009538
44,885 17:26
-0,180 ( -0,40% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2015201620172018
Omzet 24.381,0024.584,0017.932,0018.209,00
Operationele kosten 15.719,0015.212,0010.701,0010.690,00
Afschrijvingen 1.281,001.267,001.025,001.089,00
BedrijfsResultaat 1.187,002.079,002.401,001.447,00
Resultaat voor belastingen 712,001.402,001.376,001.503,00
Belastingen 298,00327,00349,00193,00
CashFlow -266,00317,00-1.274,00-898,00
Nettowinst 645,001.448,001.657,001.090,00

Balans (x 1.000.000)

  2015201620172018
Materiële activa 2.322,002.155,001.591,001.712,00
Immateriële activa 12.216,0012.450,0011.053,0010.215,00
Financiële activa 670,00525,00729,00604,00
Vaste activa 18.283,0018.228,0015.198,0016.447,00
Voorraden 3.463,003.392,002.353,002.674,00
Debiteuren 4.727,004.992,003.609,003.805,00
Overige vorderingen 114,00154,00109,00147,00
Liquide middelen 1.766,002.334,001.939,001.688,00
Vlottende activa 12.693,0014.075,0010.117,009.572,00
Totaal activa 30.976,0030.976,0025.315,0026.019,00
Gewoon kapitaal 11.662,0012.601,0011.999,0012.088,00
Preferent kapitaal 1.129,771.280,07384,82548,76
Aandeel van derden 118,00907,0024,0029,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 9.128,008.322,006.426,005.959,00
Kortlopende schulden 10.068,0010.473,006.866,007.943,00
Totaal passiva 30.976,0030.976,0025.315,0026.019,00

Overige Data

  2015201620172018
Aantal werknemers 112.959114.73173.95177.400
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 931.130929.640940.910926.200
Winst per aandeel 0,701,571,781,19
Dividend per aandeel 0,800,800,800,85
Cashflow per aandeel 1,252,051,991,92
Intrinsieke waarde per aandeel 11,7412,7611,9612,21
Koers-winstverhouding 33,6618,4717,7225,99
Dividend rendement (%) 3,402,762,542,75
Rendement eigen vermogen (%) 5,5311,4913,819,02
Koers einde boekjaar 23,5629,0031,5430,93